Współpraca OEM

Home Usługi Współpraca OEM

Firma Chirmed posiada wieloletnią tradycję w produkcji OEM dla znanych producentów narzędzi chirurgicznych.

Miała ona swój początek w 1970 roku. Współpraca OEM obejmuje produkcję narzędzi medycznych i niemedycznych według specyfikacji klienta.

Bazę stanowią wzory, rysunki czy specyficzne wymagania zebrane w trakcie rozmów z klientem. Zbierane są niezbędne dla procesu projektowania informacje.

W zakresie współpracy znajduje się:

  • Opracowanie wzorów, prototypów narzędzi według specyfikacji klienta.
  • Skonstruowanie prawidłowego prototypu pozwala na zredukowanie potencjalnych wad narzędzia jeszcze przed przystąpieniem do produkcji seryjnej. Umożliwia także przeprowadzenie podstawowych testów narzędzia.
  • Wykonanie dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej.
  • Wykonanie oprzyrządowania do produkcji seryjnej.
  • Produkcja seryjna narzędzi wg zaakceptowanych wzorów.
  • Znakowanie wg specyfikacji klienta.

W przypadku współpracy OEM na życzenie klienta możliwe jest zachowanie całkowitej dyskrecji. Może ona zostać potwierdzona zawarciem umowy o zachowaniu tajemnicy. W ten sposób możliwe jest w pełni innowacyjne działanie w poufności, jaka powinna towarzyszyć powstawaniu przełomowych projektów.

Blog-Image-007
Live Chat

Informujemy, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej przeznaczone są wyłącznie dla Użytkowników Profesjonalnych w zakresie wyrobów medycznych, tzn. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub w inny sposób związanych zawodowo z branżą medyczną, np. prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Skip to content