Jakość

Home Jakość
image-narzedzia-z-tytanu

Firmie CHIRMED zaufało tak liczne grono odbiorców z wielu państw oczywiście z powodu wysokiej jakości produktów, a na tę jakość składają się doskonałe surowce pochodzące od zaufanych dostawców i producentów, z którymi współpraca trwa długie już lata. Mowa tu choćby o niemieckiej stali nierdzewnej.

Jako składowe sukcesu należy wymienić również stuprocentową kontrolę jakości, zarówno tę międzyoperacyjną jak i końcową; wysoko wykwalifikowany personel; współpracę ze specjalistami w zakresie opracowywania nowych narzędzi oraz ich oceny klinicznej.

Niebagatelną rolę odgrywa certyfikowany System Zarządzania Jakością wg norm ISO 13485 oraz ISO 9001; dbałość o zgodność z normami jakościowymi obowiązującymi w krajach, do których eksportowane są produkty firmy (m.in. Certyfikat FMA w Japonii, rejestracja FDA w USA i wiele innych); a na uwagę zasługuje fakt, że firma ze starannością dba o interesy klientów przestrzegając ich szczególnych wymagań.

JM__logo_9001_2015_13485_2016_002
IQNET LOGO
Live Chat

Informujemy, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej przeznaczone są wyłącznie dla Użytkowników Profesjonalnych w zakresie wyrobów medycznych, tzn. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub w inny sposób związanych zawodowo z branżą medyczną, np. prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Skip to content