Kontakt

Home Kontakt

TELEFONY

Zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów:

tel: +48 34 320 14 84 +48 34 320 14 34
fax: +48 34 320 15 00 +48 34 320 14 35

EMAIL

Zapraszamy do kontaktu email:

info@chirmed.pl

ADRES

Fabryka Narzędzi Medycznych CHIRMED Marcin Dyner

ul. Mstowska 8A
42-240 Rudniki k/Częstochowy
POLAND

Sekretariat, Dział Handlowy

Anna Burghard

a.burghard@chirmed.pl

Dział Regeneracji, Przetargi

Sylwia Pluta

s.pluta@chirmed.pl

 Dział eksportu

Aneta Dyner

a.dyner@chirmed.pl

Joanna Stasiak

j.stasiak@chirmed.pl

Natalia Kaluga

n.kaluga@chirmed.pl

Dział zakupów

Andrzej Misztela

a.misztela@chirmed.pl

Przedstawiciel handlowy:
łódzkie, mazowieckie, lubuskie

Wioleta Orżańska

w.orzynska@chirmed.pl
885 341 330

Przedstawiciel handlowy:
zachodnio-pomorskie, lubuskie, wilkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Katarzyna Warda

warda@chirmed.pl
607 151 979

Janusz Warda

warda@chirmed.pl
575 070 463

Przedstawiciel handlowy:
śląsk, małopolska, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie

Anita Bugaj

a.bugaj@chirmed.pl
607 341 330

Przedstawiciele działu stomatologia:

województwa: świętokrzyskie, dolnośląskie

Marta Fuk

martafuk@wp.pl
507 637 069

województwa: podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie

Mariusz Wagner

keylim80@o2.pl
516 942 112

województwa: zachodniopomorskie, lubuskie

Przemysław Marszałek

przemek.marszalek@gmail.com
530 613 933

województwo: śląskie

Artur Łoś

arturlos@interia.eu
505 843 110

Formularz kontaktowy

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących funkcjonalności sklepu, produktów, regulaminu czy kosztów dostawy zachęcamy do kontaktu.