Kontakt

Home Kontakt

TELEFONY

Zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów:

tel: +48 34 320 14 84; +48 34 320 14 34
fax: +48 34 320 15 00; +48 34 320 14 35
Sklep internetowy: +48 726 009 200

EMAIL

Zapraszamy do kontaktu email:

info@chirmed.pl

ADRES

Fabryka Narzędzi Medycznych CHIRMED Marcin Dyner

ul. Mstowska 8A
42-240 Rudniki k/Częstochowy
POLAND

Sekretariat, Dział Handlowy

Anna Burghard

a.burghard@chirmed.pl

Dział Regeneracji, Przetargi

Sylwia Pluta

s.pluta@chirmed.pl

 Dział eksportu

Aneta Dyner

a.dyner@chirmed.pl

Joanna Stasiak

j.stasiak@chirmed.pl

Irena Sawicka

i.sawicka@chirmed.pl

Dział zakupów

Andrzej Misztela

a.misztela@chirmed.pl

Przedstawiciel handlowy:
zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Katarzyna Warda

warda@chirmed.pl
607 151 979

Janusz Warda

warda@chirmed.pl
575 070 463

Przedstawiciel handlowy:
śląsk, małopolska, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie, mazowieckie, lubuskie

Anita Bugaj

a.bugaj@chirmed.pl
607 341 330

Przedstawiciele działu stomatologia:

województwa: śląskie

Tomasz Janowski

tomaszjanowski@op.pl
507 924 729

województwa: zachodniopomorskie, lubuskie

Przemysław Marszałek

przemek.marszalek@gmail.com
530 613 933

województwa: opolskie, małopolskie

Dawid Gołombek

dawid84g@gmail.com

570578927

województwa: podkarpackie, lubelskie

Angelika Ciurko

angelaciurko1@gmail.com

731737727

Formularz kontaktowy

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących funkcjonalności sklepu, produktów, regulaminu czy kosztów dostawy zachęcamy do kontaktu.


    Live Chat

    Informujemy, że treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej przeznaczone są wyłącznie dla Użytkowników Profesjonalnych w zakresie wyrobów medycznych, tzn. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub w inny sposób związanych zawodowo z branżą medyczną, np. prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

    Skip to content